AKSU YÜN YORGAN YIKAMA
AKSU YÜN YORGAN YIKAMA

AKSU YÜN YORGAN YIKAMA

 

 

Yorgan ve Battaniye temizliği firmamızın müşteri memnuniyeti için vermiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet tamamen firmamız ile alakasız olup sadece müşterimizi memnun etmek amacı ile kuru temizle şirketlerinde yapılır.

 

 

Esen Halı Yıkama Fabrikası bu konu üzerinde kalitesi sorgulanabilen bir firma ile iş yapmaz. Yorgan ve battaniye ve diğer ürünleriniz sanayi tipi çamaşır makinelerinde kendi özel şampuanları ile tek tek yıkanır. Ürünün tek tek yıkanması bu konuda dikkat edilecek en önemli unsurlardan biridir. Sebebi ise ucuzcu yani konuda iyi olmayan şirketler tek makineye iki veya üç yorgan birden atıyor. Bu durumda bir başkasının ürünündeki kir sizin ürününüze gelmiş oluyor. Bizim tercih ettiğimiz firma kesinlikle bu duruma ihtimal vermez.

 

 

Firmamız yıkatmak için tercih ettiğiniz yorgan veya battaniyenizi kendisi temizlemediği için bu yönde para kazanmaz. Olası bir yıkatılması düşünülen yorgan ve battaniyeniz halılarınızla birlikte alınır ve halılarınızla teslim edilir.

 

 

Esen Halı Yıkama Fabrikası Aksu da yılların verdiği bilgi tecrübe ve hizmet aşkı ile sizlerin ilgisine layık olabilme adına yıılardır verdiği hizmetleri saymakla bitmez hizmet içtenlikle yapılan bir iştir.hizmet vermek her firmanın sanıldığı gibi kolay bir iş değildir bu söylemlerimiz gerçek hizmetin anlamını bilenlerdir.

Yapılan işin arkasında durmak sözünün eri ve yerinde olmak bunlar kolay oluşabilecek deneyimler değildir sizlerinde taktirinizdir ki günümüzde insanlar firmalar bu konuşulanları malesef her zaman dile getirebiliyorlar çok şükür bizler Esen Halı Yıkama Fabrikası çalışanları olarak yıllardır aynı yer yıllardır aynı adres yıllardır aynı telefon numaralarını kullanıyoruz. bu kolay oluşmuyor dediğimiz gibi yıllar ve yıllar gerektiriyor.Aksu Esen Halı Yıkama Fabrikası olarak bir çok tanınmış medya yüzünün halılarını bir çok yıldızın halılarını bir çok işverenin halılarını koltuklarını perdelerini yıkamışızdır sizler bizlere güvendiniz bizlerde sizler için varız….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014